محصولات

عایق صوتی حرارتی و برودتی پشم سنگ به شکل های مختلف جهت مصارف گوناگون تولید و به بازار عرضه می شود که در زیر خدمت شما عزیزان توضیح خواهم داد:

1: پشم سنگ پانلی (تخته ای)

پشم سنگ تخته ای یکی از پر کاربرد ترین و پر مصرف ترین محصول پشم سنگ می باشد.

این عایق عموما جهت عایق کاری سطوح صاف و اشکال هندسی منظم به کار می رود.مشخصه متغیر این عایق ضخامت و دانسیته آن می باشد که معمولا با ضخامت 3 سانتی متر تا 10 سانتی متربا دانسیته 50 تا 200 قابل تولید می باشد.

عایق پشم سنگ پانلی به راحتی قابل برش می باشد.

موارد مصرف پشم سنگ پانلی صنایع کوره سازی .پتروشیمی.پالایشگاهها.صنعت نفت. ساختمان سازی.دیوار مشترک واحد های آپارتمانی.اتاق های صدابرداری.آکوستیک و هیدروپونیک و…می باشد.

2: پشم سنگ رولی فویل دار

عایق پشم سنگ رولی مسلح شده با فویل یکی دیگر از پر مصرف ترین محصول پشم سنگ میباشد

این عایق عموما در ابعاد 10 متر طول و 120 سانتی متر عرض تولید می شود که این ابعاد بنا به سفارش مشتری قابل تغییر می باشد.

این عایق برای سطوح صاف و برجسته یا نا منظم به کار می رود و فولی که پشم سنگ را مسلح می نماید باعث مقاومت بیشتر در برابر رطوبت و استحکام ان می شود.

عایق پشم سنگ رولی فویل دار در صنعت ساختمان و موتو خانه .سوله سازی برای عایق کاری سقف شیروانی و عایق کاری تانکر ها یا مخازن .صنایع پتروشیمی. پالایشگاهها. کوره سازی و… به کار می رود.

3: پشم سنگ رولی پشت کاغذی

مشخصه های عایق پشم سنگ رولی پشت کاغذی (با کاغذ کرافت) همانند فویل دار می باشد با این تفاوت که این عایق در برابر رطوبت ضعیف تر می باشد.

4: پشم سنگ پتویی

پشم سنگ پتویی تنها عایقی می باشد که بدون استفاده از رزین تولید و عرضه می شود.

ای ن عایق از پشم خام و توری که توسط سیم گالوانیزه به هم دوخته می شود تولید می شود .

به همین دلیل است که در برابر حرارت بالا بسیار مقاوم است و تا حدود 750 درجه سانتی گراد دما را تحمل می کند.

به دلیل مقاومت بالای پشم سنگ پتویی مصارف زیادی در پتروشیمی . پالایشگاهها . دیگهای بخار موتور خانه ها و… دارد.

عایق پشم سنگ پتویی به صورت رولی تولید می شود که ضخامت و دانسیته و ابعاد آن بر اساس نیاز و سفارش مشتری قابل تغییر و تولید می باشد.

بر اساس سفارش مشتری می توان به آن فویل هم اضافه نمود.

5: پشم سنگ لوله ای

عایق پشم سنگ لوله ای به صورت لوله با سایز ها وضخامت های مختلف و دانسیته های بالا ( استخوانی) تولید می شود.

این عایق برای جلوگیری از اتلاف انرژی در موتور خانه ها و پالایشگاهها و… برای جلوگی ری از یخ زدگی لوله ها و همچنین برای جلوگیری از الودگی صوتی لوله ها در ساختمانها به کار میرود.

این عایق به صورت بدون روکش و با روکش فویل دار تولید و عرضه می شود.

6: پشم سنگ ضایعات

پشم سنگ ضایعات از اضافات برش پانل و دور لوله در خطوط تولید می باشد.در کارخانه برای تریم کردن کنارهه های محصولات تولید شده انها را برش می زنند و ان اضافات برش را ضایعات می نامند.

این ضایعات برای پر کردن محفظه های غیر قابل دسترس یا نازک و اشکال غیر هندسی استفاده می شود.

شرکت پشم سنگ سپهر در کنار دیگر محصولات اماده ارایه ضایعات در تهران .اصفهان .گلپایگان و ارسال به دیگر شهر ها می باشد.

یکی از محاسن ضایعات پشم سنگ قیمت مناسب آن نسبت به دیگر محصولات با همان کارایی می باشد.

7: پشم سنگ خام

عایق پشم سنگ فله در هنگام تولید رزین نمیخورد و همان طور خام رول می شود و به مشتریان عرضه می شود .حدودا یک سانتی متر ضخامت دارد که با قرار گرفتن در کنار هم ضخامت و دانسیته مورد نظر مصرف کننده عزیز را می دهد.

شرکت پشم سنگ سپهر اماده عرضه پشم سنگ خام با بهترین کیفیت به مشتریان گرامی می باشد.

پشم سنگ-خرید پشم سنگ-فروش پشم سنگ-نصب پشم سنگ- اجرای پشم سنگ-نمایندگی پشم سنگ-تولید پشم سنگ-نمایندگی پشم سنگ-اجرای پشم سنگ-پشم سنگ اصفهان-پشم سنگ ایران-روش تولید پشم سنگ-کارخانه پشم سنگ-قیمت پشم سنگ- لیست قیمت پشم سنگ-عایق پشم سنگ-عایق صوتی- عایق حرارتی-عایق ضد حریق-عایق لوله ای-عایق سقف-عایق لوله فاضلاب-عایق مخزن-عایق رطوبتی-پشم سنگ تخته ای- پشم سنگ رولی – پشم سنگ فویل دار- پشم سنگ پتویی-بلانکت-پشم سنگ پشت کاغذی-پشم سنگ لوله ای-پشم سنگ توری دار-پشم سنگ ضایعات-پشم سنگ فله-پشم سنگ خام- پشم سنگ خرد شده-پشم سنگ پانلی-پشم سنگ در تهران-پشم سنگ در شمال-پشم سنگ در بوشهر-پشم سنگ در خوزستان-پشم سنگ در پردیس- پشم سنگ در کرج- پشم سنگ در البرز-پشم سنگ در بندر- پشم سنگ در غرب- پشم سنگ در شیراز-پشم سنگ در تبریز- پشم سنگ هیدروپونیک-کشت هیدروپونیک-پشم سنگ گلخانه ای-موارد استفاده پشم سنگ-پشم سنگ صنعتی-پشم سنگ ساختمانی-پشم سنگ خارجی-پشم سرامیک-ارسال پشم سنگ-پیمانکاری-نمایندگی پشم سنگ در تهران-انبار پشم سنگ در تهران-اوزیع پشم سنگ-صادرات پشم سنگ-پشم شیشه-فیلم پشم سنگ-عکس پشم سنگ-کناف-الاستومری-بازالت-عایق دیوار باشگاه-عایق موتورخانه-عایق دیوار مشترک-عایق اتاق خواب- عایق کاری-مرکز پخش پشم سنگ-صنعت نفت-بندر امام-موتورخانه-کارخانه سیمان-اورهال پتروشیمی-پتروشیمی-کارخانه سیمان-ذخیره انرژی ساختمان-مبحث19ساختمان-عایق شیروانی-عایق پشت بام-rockwool-عایق لوله ای-عایق کف ساختمان-فروشنده پشم سنگ-پروژه عایقکاری-ضایعات-عایق توری دار-عایق مرغداری-عایق گاوداری-عایق کوره-عایق سردخانه-ساندویچ پانل-عایق ایرانی-ساختمان سازی-اتش نشانی-عایق اسانسور-عایق سازگار با محیط زیست-پشم سنگ در رشت-پشم سنگ در کرمان-پشم سنگ دربندر عباس-کناف ایران-معیارهای انتخاب عایق-پشم سنگ در دماوند-